Інтегрований урок-проєкт «Рушник-душа народу»

Декада педагогічної майстерності. Інтегрований урок-проєкт з  образотворчого мистецтва та інформатики пройшов у 7-Б класі. Створення орнаменту – це досить складний процес для дітей, адже висуває ряд вимог симетрії, лаконічності, кольорової гами. Але не в цьому випадку. Дізнавшись, що орнамент потрібно не малювати, а створити в онлайн-конструкторі Ornament Name, учні одразу  поринули в магічний світ  українського орнаменту, захопившись кодуванням текстової інформації через  абетку письма вишивки. Кожен учень спочатку створив   власну унікальну текстову  композицію для вишивки рушничка, використовуючи  Бродівське письмо. А потім у програмі PowerPoint –  макет іменного рушничка, який одразу можна було роздрукувати і вирізати торочки. Результат уроку-проєкту продемонстрував, що застосування  сучасних технологій  сприяє не тільки розвитку мистецтва, а  й появі нових професій в майбутньому.

Нонна Бальон, вчитель образотворчого мистецтва