Борітеся – поборемо!

Цьогоріч 24 лютого виповнилося 365 днів відтоді, як росія атакувала Україну. Ворожий напад о 5:00 ранку став кульмінацією загарбницької війни проти нашої держави. Попри те, що більша частина області зараз знаходиться в окупації, наші захисники тримають оборону і дають гідну відсіч ворогу.

До річниці повномасштабного вторгнення, учні 8-Б класу з класним керівником, переглянули відео ролики «Нескорені», в яких про воїнів Української повстанської армії розповідають їхні нащадки, котрі нині на передовій боронять Україну від російської агресії.

Ми переможемо тому, що за нами правда, з нами Бог!

Класний керівник             Блейбер С.О.

ВИСТОЯЛИ – ПЕРЕМОЖЕМО!

До річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну учні 9-Б класу Новоселицького ліцею №1 переглянули коротенькі відео, де сучасні воїни-фронтовики розповідають про своїх прадідів, учасників УПА. А нині вони, їхні нащадки, знову боронять Україну від російської агресії.

Було обговорено і реферати дев’ятикласників на тему «Вистояли-переможемо, не сумнівайтесь!» Як бачимо, історія має здатність повторюватись. Та завдяки мужності, незламності і витримці нашого народу, ми таки отримаємо перемогу  – це буде навіки.

Класний керівник 9-Б класу Бабій Г.І.