«Кошик здоров’я – вітамінна бомба»

1 березня – Всесвітній день імунітету був обраний невипадково, адже саме на початку весни проблеми пов’язані з ослабленням функцій імунної системи виражені особливо яскраво. Саме тому учнів 5-В класу Новоселицького ліцею №1 об’єднало у цікавий виховний захід – квіз на тему «Кошик здоров’я – вітамінна бомба»,  присвячену Всесвітньому дню імунітету. П’ятикласники мали чудову можливість отримати корисну інформацію про значення імунної системи, способи її зміцнення, розширили знання про овочі та фрукти, вітаміни, а також сформували здоров’язберігаючу компетентність, виховували бажання та вміння піклуватися про своє здоров’я. Під час заходу учні проходили станції «Аптека», «Рослини – мандрівники», «У стравах та приправах», «Вітамінна кав’ярня», «Повлізай у борщ», відкрили секрети зміцнення власного здоров’я та дійшли висновку, що здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя, а споживання фруктів та овочів позитивно позначаються на стані захисних сил організму та створюють основу нашого здоров’я.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу