Що потрібно маленькій насінині, щоб вирости тендітною травинкою, стрункою горобиною або могутнім дубом-велетнем?

У четвер 2 березня в 6-Б класі Новоселицького ліцею №1 відбувся інтегрований урок з біології та хімії на тему: «Насіння. Проростання насіння. Добрива.».

Метою його було: ознайомити учнів із особливостями проростання насінини, росту і розвитку рослин та факторами, що на них впливають, із загальними властивостями добрив та їх класифікацією; розвивати вміння спостерігати, робити висновки; виховувати уявлення про взаємозалежність процесів у природі.

Під час таких уроків в учнів розвивається пізнавальний інтерес до природничих наук.

Цей урок був не просто вдалий, а надзвичайно цікавий та захоплюючий. Ті 45 хвилин пролетіли за мить. Жодна дитина не мала часу на інші справи, всі учні були задіяні та активні.

Вчительки: Альона Басараба, Оксана Петрова.