«Смачно, корисно, просто»

З метою впровадження ЗСЖ, збереження та догляду за здоров’ям, зміцнення імунітету, виховання здорової нації з учнями 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 було проведено виховну справу «Смачно, корисно, просто». Діти переглянули презентацію «Смачні та корисні фрукти». Довідалися, що здоров’я – безцінне багатство людини, від якого залежить все життя.

Здоровий спосіб життя – це комплекс корисних навичок, які дозволяють людині жити довго і радісно. Учні поділилися інформацією про вітами А,В,С,Д, які містяться в фруктах і необхідні нашому організму. Їх треба постійно вживати, щоб бути здоровим. Вони містяться в яблуках, грушах, сливах, бананах, апельсинах, мандаринах, ківі, авокадо. Кожен вітамін відповідає за певний орган людини.

Грали в гру «Корисно» та «Шкідливо». Склали фруктовий кошик здоров’я. Дівчатка поділилися рецептом фруктового салату. В кінці, всі смакували улюбленими фруктами. Підвели підсумок: щоб бути здоровим, треба постійно їсти фрукти.

Класний керівник: С.І. Волканеско