«Головним скарбом життя є не землі, що ти завоював, не багатства, що у тебе в скринях… Головним скарбом життя є здоров’я, і щоб його зберегти, потрібно багато чого знати». (Авіцена.) Під таким гаслом пройшла бесіда у 2-А класі. Учні ознайомились із поняттям «продукти харчування», вияснили хто серед них наші друзі і вороги. Гра «Сонечко» допомогла визначити  чого потрібно вживати більше. Відгадуючи загадки, розібрали топ-10 найшкідливіших продуктів харчування.  Колективно склали правила харчування. Переглянувши «Корисні підказки» Смачні та корисні, визначили, що здоров’я людини залежить від впливу на нього продуктів харчування. Дітки дійшли до висновку: берегти своє здоров’я,  вести здоровий спосіб життя.

Класний керівник: Ельвіра Куті