Обери професію своєї мрії

«У тому, що стосується майбутнього, я повторюю одне:

за що б ви не взялися, головне — будьте віддані

своїй справі до кінця. Не обов’язково досягати

якогось зоряного успіху, але бути чесним

перед самим собою в обраній професії — обов’язково.»

Де Ніро

Світ професій – складний та захоплюючий. Зорієнтуватись в ньому інколи дуже важко. Усім людям властиво планувати своє життя, вирішувати багато питань, пов’язаних з вибором професії. Відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 13.03.2023 № 21/08-337 щодо проведення Всеукраїнського уроку з профорієнтації Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), учні 10-11 класів Новоселицького ліцею №1  приєдналися  до Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» 15 березня 2023 року о 12.15 у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону. Всеукраїнський урок вже 2 рік поспіль збирає молодь для інформування про правильний вибір професії  Метою уроку є: формувати в учнів свідоме ставлення до вибору майбутньої професії; навчати аргументовано відстоювати власну думку, розвивати мислення;  виховувати свідоме ставлення до навчання, розуміння його необхідності в житті, почуття обов’язку перед батьками, викладачами та державою; виховувати в учнів впевненість, культуру спілкування, повагу до думки співбесідника.

Учням було цікаво почути спікерів уроку,  дізнатися про потребу нинішніх професій. Хочеться подякувати організаторам у  проведенні  Всеукраїнського уроку та побажати всім учням, що  обираючи професію, старайтеся зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе». Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться ваше подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Робіть правильний вибір!

Класні керівники: Оксана Петрова, Тетяна Дідух-Бойчук