У НОВОСЕЛИЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 1 ВІДБУВСЯ ТИЖДЕНЬ ПРЕВЕНТИВНОГО ВИХОВАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Сократ писав: «Здоров’я – це не все, але все без здоров’я – ніщо». І це насправді так.

З 13 по 17 березня 2023 року в Новоселицькому ліцеї № 1 насичено та цікаво пройшов Тиждень превентивного виховання та формування здорового способу життя.

Учні всіх класів переглянули та обговорили відео «14 фактів про здоров’я людини та стимул до здорового способу життя».

У рамках виховного тижня відбулися такі виховні справи: «Смачно, корисно, просто!» (для учнів 1-4 класів); «Ми – за здоровий спосіб життя» (для учнів 7-8 класів).

16 березня 2023 року відбувся рейтинговий спортивний конкурс «У здоровому тілі – здоровий дух» для учнів 7-8 класів. Усі ліцеїсти гідно представили свої команди під час заходу, проте найсильнішими, найшвидшими та найкмітливішими виявилися учні 8-Б класу, які посіли почесне перше місце. Другу сходинку посіли команди 8-А та 7-А класів, третю – учні 7-Б та 8-В класів.

Усі виховні тижні в рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» проходять насичено та різноманітно, не став винятком і Тиждень превентивного виховання та здорового способу життя.

У.В. Житарюк, С.О. Блейбер, А.М. Ковдриш, класні керівники 8-их класів