«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони стали ще розумнішими, то читайте їм більше казок»

Альберт Ейнштейн

20 березня багато людей в усьому світі відзначають Всесвітній день казки. Його мета – залучити аудиторію до читання повчальних дитячих оповідок, організація публічних читань та інших заходів, які б популяризували цей жанр літератури.

Ось і учні 4-А класу долучилися до відзначення цього дня. З школярами було проведено виховну справу. Під час якої спільно зі шкільним бібліотекарем Луник В.Д. учні згадали, що таке казка, які її особливості. Також діти взяли участь у створені фліпбуку «Казка», виконуючи різноманітні цікаві завдання на відповідну тематику. Не менш захоплююча для школярів була гра «Мільйон казок» та бліц-вікторина «Світ казок», під час яких учні показали високі результати.

Класний керівник                                     Кочервей К.В.