«Сучасні екологічні проблеми в світі та Україні»

Екологічні проблеми є одними з найбільш актуальних тем в сучасному світі, яких стосується кожен з нас.

Учні 8 Б класу теж переймаються цією проблемою. Вони разом з класним керівником обговорили цю важливу тему. Під час заходу було показано відео, яке наголошувало на тому, що війна має великий вплив на стан навколишнього середовища. Учні з великим інтересом переглядали відео та обговорювали зі своїм класним керівником цю проблему.

Під час дискусії учні зазначили, що війна створює багато негативного впливу на екологію. Наприклад, через надмірну експлуатацію лісів, ділянки землі стають безплідними, а вода забруднюється. Учні також висловили свої думки щодо того, що воєнний конфлікт ускладнює ситуацію зі збереженням дикої природи та збереженням видів, які перебувають на межі вимирання.

Класний керівник зі свого боку підтвердив думки учнів та зазначив, що збереження природи є надзвичайно важливою задачею для кожного з нас.

Таким чином, виховний захід про сучасні екологічні проблеми в Україні був дуже корисним та пізнавальним для учнів 8 класу. Вони отримали багато нових знань про важливість збереження природи та зрозуміли, що кожен з нас може внести свій вклад у розв’язання цих проблем.

Класний керівник                                                Блейбер С.О.