КРАЇНА КАЗОК

«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони стали ще розумнішими, то читайте їм більше казок» Альберт Ейнштейн.

У 2-А класі до Всесвітнього дня казки пройшов квест «КРАЇНА КАЗОК». Справжні поціновувачі казки, прагнули дізнатись девіз країни казок.  Перед учнями постало чотири завдання квесту. Розпочали з віідгадування казки за артефактом, далі доповнювали прикметником назву казки. Цікавим було завдання «Казки та числівники», де учні обчислювали та називали казку з таким числівником. Останнє випробування вимагало неабиякої кмітливості. Тут дітки відгадували, героя казки, який надіслав смс. Насамкінець учні класу вирішили запросити своїх друзів завітати до бібліотеки, де на них чекають чудові казки з усього світу.

Класний керівник Ельвіра Куті