Сучасні екологічні проблеми у світі та Україні

Зупинись, постривай і послухай,

Як кричить природа.

Ти не знищуй, не каліч

Дорогі простори.

Людино! Розумна людино,

З радістю й журбою

Ти зумій це зберегти,

Рідне все до болю!

Школа майбутнього уявляється, як  школа всебічного, передусім духовного розвитку особистості, якій притаманні екологічний світогляд, екологічне мислення, екологічна культура, мораль, етика. Істотною складовою системи виховання стає екологічне виховання, без якого не мислиться стійкій, життєвий розвиток  суспільства.

Саме тому в рамках тижня з екологічного виховання у 7-Б класі була проведена виховна справа на тему: «Сучасні екологічні проблеми у світі та Україні». Діти переглянули відеоролик  та дізналися, що найбільше забруднює ліси, річки, повітря нашої планети. Під час перегляду відбулась бесіда, після якої учні зробили висновок, що  найголовніше одне – бажання дітей створити чисте, безхмарне екологічне майбутнє для себе та своїх потомків, замислюватись над тим, яке воно може стати, якщо не докладати зусиль до збереження природи.

Людина – це частина природи. І саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю, своєю могутністю. Тож бережімо її!

Класний керівник 7-Б класу: Одажіу Р.Г.