Хто молодці ? Ми – молодці!

Підведено підсумки зонального онлайн фестивалю-конкурсу «Рідна пісня», який проводиться з метою відродження духовної спадщини України, виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей та молоді,  сприяння подальшому розвитку їхніх обдарувань, залучення до активної участі в мистецькому житті  країни та формування  творчої еліти України.

Вітаємо нашу ліцеїстку  Гизу Еммануелу (керівник Лозовінська С.М.) з почесним ІІ місцем та бажаємо подальших перемог у творчому шляху.

З чого починається безпека

Щоб людина почувалася в дорослому житті впевнено й безпечно, її змалечку треба навчити цінувати неповторність власного життя та життя інших людей. З метою формування у школярів основ безпечної поведінки в навколишньому світі та свідомого ставлення до власного здоров’я, в 1 – А класі проведено виховну справу «Що означає безпека».

Переглянувши ролик «З чого починається безпека», діти дізналися про те, що може означати безпека, яких сфер життя вона торкається. Про правила безпеки в різних життєвих ситуаціях –  дізналися із  мультфільму «Корисні підказки», пес Патрон вчив, як уберегтись від мін та снарядів. Отримані знання першокласники закріпили в шкільному класі безпеки, де повторили правила особистої безпеки, здорового способу життя, правила пожежної, мінної безпеки, ознайомились з правилами надання домедичної допомоги.

Це навчання було і корисним, і цікавим, і веселим.

Класний керівник: Горбатюк Г.О.