Хто молодці ? Ми – молодці!

Охорона праці очима дітей – 2023

У рамках відзначення 28 квітня – Дня охорони праці – завершився XI Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023», організований Державною службою з питань праці та редакцією журналу «Охорона праці».

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 437 юних художників із 96 освітніх закладів Буковини.

Вітаємо учасницю регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці  очима дітей – 2023» у молодшій віковій категорії ученицю 2-Б класу Вакарчук Паулу (керівник Кодряну Л.П.) з  І місцем.

Бажаємо натхнення й творчих звершень!

«Героїчна професія – рятувальник»

Учні 7-А класу написали твори на вищезазначену тему. Лукіян Єва вважає, що це Люди з великої букви, адже вони здатні пожертвувати власним життям заради життя ближніх. Артем Мужичок пише, що не існує більш небезпечної та відповідальної професії, як ця. А от на думку Вікторії Безушки рятувальники – це герої. Ми погоджуємося з кожним твердженням. Вдячні кожному і кожній, хто обрав собі цю професію.

Пресцентр 7-А класу