«Сім чудес України»

Нам усім відомі дива світу. Багато хто з нас побував у Єгипті і бачив піраміду Хеопса, що є єдиним із семи чудес світу, що вціліло до нашого часу.

Чи знаємо ми наші чудеса? А Україна має чим гордитися! У нашій країні є моря, озера, річки, водоспади, найбільша в Європі пустеля, гори, замки, палаци, фортеці, храми… І далеко не кожна країна може пишатися такою великою кількістю унікальних пам’яток.

21 серпня  2007 року  проведено всеукраїнське інтернет опитування, за підсумками якого було обрано сім історико-архітектурних чудес України – це найвидатніші пам’ятки, які мають історичне та культурне значення.

Протягом декади громадянської освіти учні 5-Б класу досліджували цю цікаву тему. Переглянувши тематичну презентацію, діти поділилися враженнями , спогадами про сімейні мандрівки до цих місць. На завершення відвідали виставку виробів із бісеру, які виготовили випускники нашого ліцею, на тему «Сім чудес України».

Класний  керівник  5-Б класу                  В.О Гушила