УКРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПА

У рамках  декади громадянської освіти в 6-Б класі проведено інтегрований захід-вікторину «Україна на карті Європи». Мета заходу- формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому. Європейський вибір України – це запорука її розвитку і альтернативи цьому вибору немає. Україна пройшла і продовжує свій довгий і тернистий шлях, щоб стати частинкою Європи. Учні об’єдналися в команди і змагалися, відгадуючи європейські країни за описом, за прапором, за  столицею. Творчим завданням для команд було підібрати опис України як європейської країни. Із натхненням учні підбирали найважливіші слова, щоб представити свою державу. Віримо, що майбутнє України – саме у Європі, у родині цивілізованих, демократичних і заможних держав.

Нонна Бальон, класний керівник