Виховна справа «Сім чудес України»

Громадянська освіта навчає як комфортно та успішно жити у соціумі (громаді) та ефективно взаємодіяти з іншими людьми. Це про виховання в дітях почуття відповідальності за публічний простір, повагу до історії та людей що їх оточуючи. Багатства нашої держави це надбання, яке нашим поколінням потрібно берегти.

Тому, у межах  громадянського виховання учні 5-А класу Новоселицького ліцею №1 здійснили цікаву віртуальну подорож Україною, де ознайомились з історично відомими місцями України. Мета виховної справи «Сім чудес України»,  формувати і розвивати патріотичні почуття учнів, любов та повагу до рідної землі; виховувати почуття громадянськості й гордості за свою Батьківщину, за історичне минуле українського народу; розвивати пізнавальний інтерес до минулого і сьогодення.

Громадянське виховання допомагає зорієнтуватися і жити в  сучасній країні, поважати традиції, берегти та примножувати багатство своєї держави; формувати свідомого та відповідального громадянина і патріота.

Підлісна Наталія класний керівник 5-А класу