«Моє рідне місто Новоселиця»

Новоселиця – місто прекрасне,

позитивне, чудове й сучасне.

Тут народилася я і живу,

безмежно кохаю домівку свою.

Учні 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 провели історичний калейдоскоп «Моє рідне місто Новоселиця», присвячений Дню міста. Переглянули відео, де дізналися багато цікавих фактів. Цього року виповнюється 567 років Новоселиці. Це затишне, тихе містечко на Буковині прославилося людьми, які тут живуть і працюють. Гостинно прийняло людей ВПО. Ще в нашому місті є Будинок культури, три школи, стадіон, вокзал, парк. Діти презентували свої побажання «Яким я бачу місто в майбутньому». Малювали малюнки та робили фото з улюбленими місцями. Згадали про наших героїв, які нас захищають, щоб ми могли спокійно вчитися та ходити до школи. Найбільше бажання, щоб був мир, закінчилася війна, щоб наше місто процвітало і радувало нас.

Класний керівник: С.І. Волканеско