“Моє рідне місто”

У травні свій день народження святкує наше рідне містечко Новоселиця- цілий Всесвіт, що має унікальну душу. Воно стало на рік поважнішим, мужнішим, мудрішим та ще прекраснішим. Вік додає йому лише шарму. Тут живуть великі перспективи і не менші сподівання, кожна вуличка має свою легенду, а кожна цеглина – історію.

Воно, як і люди, мріє і живе.

З нашим містом пов’язані долі багатьох людей – народних артистів України, знатних учителів, лікарів, спортсменів, простих трудівників. Всі жителі нашого містечка – працелюбні та талановиті люди, які прагнуть мати гідне мирне життя, світлу та щасливу долю. 3 Травня учні 3 -Б класу пройшов захід на тему: “Моє рідне місто”, на якому діти прослухали цікаві історичні факти про Новоселицю, намалювали малюнки. Деякі малювали сьогодення, деякі, як бачать наше місто в майбутньому.

Класний керівник Гуцуляк Валерія