Трагедія українського народу в роки Другої світової війни

03 травня 2023 року у 8-А класі відбулася виховна справа «Трагедія українського народу в роки Другої світової війни». Учні подискутували про те, що на початок війни український народ був розділений між кількома країнами. Українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси та вбивати інших українців. Також восьмикласники переглянули та обговорили відео «Правда та міфи про Другу світову війну».

Під час заходу учителькою трудового навчання та мистецтва Гушилою В.О. був проведений майстер-клас з виготовлення символу пам’яті про жертви Другої світової війни у світі – червоного маку.

Наприкінці виховної справи учениця 8-А класу Даців Ксенія продекламувала поезію В. Симоненка «Пам’ять» та закликала всіх присутніх «мир ясний і спокій, як зіницю ока, берегти».

Уляна Житарюк, класний керівник 8-А класу