ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

Скоро настане довгождане літо. Влітку ми  намагаємося провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. Щоб не потрапити до списку таких, учні 6-Б уважно переглянули  відеофільм з офіційної сторінки УДСНС України у Чернівецькій області cv.mns.gov.ua., на якому  юні рятувальники Софійка та Максимко розповідали дітям про правила поведінки на воді. А потім закріплювали  вивчені правила на прикладах із презентації, пояснюючи, які саме правила порушено. Особливо повчальним був момент, як надати першу допомогу потерпілому до приїзду швидкої. А насамкінець учні, що вміють добре плавати, і знають різні стилі плавання продемонстрували їх.

Нонна Бальон, класний керівник