«Без сім’ї немає щастя на Землі»

«Без сім’ї немає щастя на Землі», – саме так твердить нам народне українське прислів’я. Дійсно, ми не можемо уявити своє життя без рідних людей: мами і тата, бабусі і дідуся, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти та підтримати в будь-якій ситуації.

Так, напередодні Дня Матері у Новоселицькому ліцеї №1 відбувся тиждень родинно-сімейного виховання. Учні 4-Б класу взяли участь у виховній справі на тему: «Без сім’ї немає щастя на Землі».

Діти переглянули презентацію та пригадали, які  обов’язки мають перед своєю родиною, старшими і молодшими членами сім’ї; навчилися порад, як підтримувати мир і злагоду в родині; виховували повагу до сім’ї, любов до батьків, братів і сестер. Потім склали сенкан до слова «родина» і виготовили для своїх матусь поробку у вигляді букету квітів. Також послухали і проспівали віночок українських пісень про родину.

Класний керівник 4-Б класу: Оксана Сірякова