Сім’я – як гілки на дереві, де всі ми розвиваємося в різних напрямках, але наші корені залишаються колишніми.

Найважливіше, що є у кожної людини – це її близькі. Сім’я – це найбільший скарб. Тому кожен повинен її берегти.

Коли ми приходимо у світ, наші батьки роблять все, для того, щоб ми росли здоровими і щасливими, докладають багато зусиль для нашого благополуччя.

Тому, на виховній справі у 5-А класі Новоселицького ліцею №1 «Моя родина – моє багатство» класний керівник поставила за мету ознайомити учнів з  моральними цінностями, що лежать в основі життя родини, розширити знання учнів про родину; розкрити поняття «дружня родина»; виховувати любов до ближнього, чесність, слухняність, поступливість, виховувати чуйне ставлення до оточуючих, формувати норми моральної поведінки у ставленні до ближніх.  Під час заходу діти презентували фото своїх родин, ділилися сімейними традиціями, пригадали прислів’я про сім’ю. У підсумку ми дізналися багато про цінність родинного щастя, про необхідність збереження традицій кожної сім’ї, про те, що родина до родини – це народ.

Варто пам’ятати: сім’я – це любов, повага і безкорисність одне до одного.

Підлісна Наталія класний керівник 5-А класу