«Правила поведінки на воді»

Скоро літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

Тому, 09.05.2023 в 6-А класі відбулася виховна справа «Правила поведінки на воді». Метою з заняття було поглибити знання учнів про правила поведінки на воді; обговорити позитивний і негативний вплив води на організм людини; ознайомити з основними елементами надання першої допомоги потерпілим на воді; вчити дітей розумно виходити з несприятливих ситуацій і пояснити можливі способи їх уникнення. Під час заняття учні мали змогу переглянути презентацію «Правила поведінки на воді».

На завершення ми хочемо сказати, знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Лютик Людмила Павлівна, класний керівник 6-А класу