Сім’я — це особливий світ, де все таке рідне й улюблене. Це найрідніше та найзатишніше місце на землі. Це так прекрасно, коли є дружна сім’я, де всі живуть у гармонії, люблять і поважають один одного. Сім’я — це найдорожче, що у нас є в цьому житті. Це набагато більше, ніж просто частина суспільства або коло близьких родичів, що проживають разом. Кожна сім’я багата своїми традиціями, своїми цікавими історіями. В рамках тижня сімейно-родинного виховання учні 5-В класу разом із класним керівником Яною Дисар провели виховну справу  «Книга сімейних історій» у форматі віртуальної родинної вітальні. Учні ділилися світлинами з сімейних альбомів та розповідали цікаві історії з життя їхніх родин. Розповідали про дім, де тебе завжди чекають з нетерпінням, де радіють разом з тобою твоїм перемогам і досягненням. В родині завжди можна розраховувати на допомогу. Адже тільки найближчі й найрідніші люди ніколи не кинуть тебе в біді. Під час спілкування учні визначили для себе, що потрібно цінувати те, що у них є, та намагатися ніколи не ображати своїх близьких. Захід пройшов в дружній, веселій, родинно-класній  атмосфері. По завершенню спілкування п’ятикласники зробили висновок, що якщо всі будуть добрі один до одного, то в кожній родині запанує мир і спокій.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу Новоселицького ліцею №1