Дерево не може жити без коріння, а людина  –  без сім’ї.

Багатство є різне – духовне і матеріальне. Звичайно, без матеріального не обійтись. Але все-таки духовність – це справжні цінності. Це те, що робить нас людьми, підтримує,  дає силу… І саме родина є однією із таких цінностей. Родина дуже важлива у житті кожної людини. Це найближчі, найрідніші люди, яких ми дуже любимо, які дарують нам тепло та допомагають долати труднощі. Це і рідна домівка, затишна та безпечна.

Саме цій темі була присвячена виховна справа в 5-Б класі. Переглянули відеоролик «Моя родина». Діти обмінялися враженнями, сімейними історіями, спогадами про родинні традиції. Це була чудова нагода виховувати у дітей почуття любові та поваги  до своєї родини; зацікавити їх пошуками коріння свого родоводу.  Навчитися цінувати  свою родину, домашній затишок, спілкування. Формувати відчуття гордості за свою велику українську родину.

Класний керівник 5-Б класу                  В.О. Гушила