Щаслива сім’я – велике щастя

У 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 пройшла виховна справа «Без сім’ї немає щастя на Землі». Учні переглянули презентацію про сім’ю. Довідалися багато цікавих фактів. Сім’я це найбільша цінність для кожної людини. Це маленька держава зі своїми звичаями, традиціями. Щасливе дитинство це люблячі батьки. Це найперші вчителі дитини. Вони виховують, прагнуть кращого майбутнього. Діти підготували прислів’я, загадки, приказки про сім’ю, родину. У малюнках висловили свою повагу та любов до сім’ї. Відгадували кросворд «Моя родина». Розповідали про щасливі моменти у своїй родині. Дійшли висновку, що людина щаслива тоді, коли є справжня сім’я. Бережімо наші сім’ї та родини, цінуємо кожну мить життя, адже буде жити сім’я – буде жити й процвітати Україна.

Класний керівник: С.І. Волканеско