#БезпекаДорогаДіти2023

Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною. Тому до Новоселицького ліцею #1 завітали представники Національної поліції відділення #6 міста Новоселиця Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області Гуцу Роман Дмитрович та Колядич Владислав Олегович.
Вони розповіли дітям про правила пішоходів та водіїв. Нагадали про місця, де потрібно переходити вулицю. Разом з учнями розглядали різні ситуації, які можуть трапитися на дорозі. Ознайомилися з правилами для велосипедистів.
Після всіх обговорених ситуацій, діти пообіцяли представникам поліції дотримуватися правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі.

Класні керівники 2-3 класів: Ельвіра Куті, Людмила Кодряну, Світлана Волканеско, Валерія Гуцуляк.