«Міста-Герої України»

Вже рік, як українці показують самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Наші міста стали містами Героїв – містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі.

Тому з метою формування почуття гордості за українських військових і добровольців, культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховування любові до України, особистої відповідальності за долю держави з учнями 4-А класу було проведено патріотично-виховний захід  «Міста-Герої України».

Під час заходу школярі дізналися, що «Місто-Герой України» – це почесна відзнака, встановлена Президентом України для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст. Також учні, переглянувши відеоролик та відвідавши Алею бойової слави нашого ліцею, ознайомилися із містами-Героями України.

Класний керівник                                              Кочервей К.В.