«23 травня- День Героїв України»

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом непоборності української нації.

Саме тому у 7-Б класі відбувся єдиний урок на тему: «23 травня – День Героїв України», під час якого учні ознайомились із сучасними героями України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Також діти відвідали  в ліцеї Алею бойової слави, де  переглянули стенди з іменами героїв-захисників України і вшанували їх хвилиною мовчання.

Ми маємо пам’ятати і шанувати всі їхні подвиги, які вони здійснили протягом російсько-української війни. Слава Героям! Слава Україні!

Класний керівник 7-Б класу:                                Одажіу Р.Г.