«Державні та народні символи України»

В рамках тижня «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого» в 1- Б класі проведено виховний захід «Державні та народні символи України». Мета заходу : продовжувати формувати уявлення дітей про рідний край. Розширювати знання про те, що наша Батьківщина – Україна, люди, які живуть в Україні – українці, український народ. Розвивати національну свідомість, самосвідомість, мислення.  Виховувати громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини, гордість за неї, повагу до державних символів.

Діти прослухали легенду про державні символи України. Закріпили знання про народні та державні символи, символічні значення кольорів прапора та тризуба; повторили правила поведінки при використанні державної символіки. Насамкінець першокласники виготовили синьо-жовті прапорці та патріотичні сердечка.

Класний керівник 1-Б класу: Ірина Чебан