Останній дзвоник – найкраще свято школярів!

У всіх школах України сьогодні особливий святковий настрій – лунає останній дзвоник, з радісним піднесеним настроєм діти, батьки, вчителі.

Але чомусь без усмішок наші дев’ятикласники…Напевно тому, що добре розуміють: для багатьох з них цей шкільний дзвоник пролунає востаннє…Більше не буде поспіху вранці, щоб не спізнитись на уроки, не буде “загадкових” роздумів біля дошки, домашніх та контрольних робіт, а також безтурботного гасання шкільними коридорами.

Не сумували, а провели зі святково піднесеним настроєм останній урок учні 9-Б класу Новоселицького ліцею #1, на мить відклавши сум і болі війни, але пам’ятаючи при цьому, що це свято останнього дзвоника їм забезпечують щохвилини мужні захисники ЗСУ на фронті, ризикуючи своїм життям. Щиро дякуємо їм за це!

Класний керівник Бабій Г.