Маленькі патріоти великої країни

В рамках виховного тижня «Сила нації в її єдності» з учнями 1-Б класу було проведено виховну справу у вигляді квест-мандрівки до Дня Соборності України на тему: «Ми –маленькі патріоти».

ЇЇ метою було: розкрити суть слова «соборність»; поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України; виховувати любов до України, її мови, традицій; до людей які захищають єдність і незалежність рідної землі.

Учні подорожували з маленьким літачком нашою Україною і зупинялися на різних станціях, де слухали коротку інформацію та виконували різні цікаві завдання. Так, на станції «Україна-творча»- діти з  цеглинок LEGO виклали слово Україна, на станції «Символи України» – одна група малювала народні символи України, а інша виклала з цеглинок Герб і прапор України; на станції «Україна музична» – заспівали улюблену патріотичну пісню «Ой у лузі червона калина». Також читали вірш про Україну за допомогою мнемотаблиці з малюнками.

Подорож була захоплююча, весела і  цікава, учням дуже сподобалась квест-мандрівка Україною.

Класний керівник 1-Б класу: Оксана Сірякова