#ДеньБезпечногоІнтернету

#ШахрайГудбай

@harazd.bank.gov.ua

@talan.nbu

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). З цієї нагоди у 5-Б класі Новоселицького ліцею №1 була проведена виховна справа на тему «Бережись монстрів-шахраїв!». Метою якої було: підвищити рівень знань учнів з платіжної безпеки, проінформувати учнів про актуальні сценарії шахрайства. Під виховної справи п’ятикласники ознайомились з поширеними сценаріями шахрайства, правилами, як вберегтися від подібних випадків.

Результатом роботи було створення стінгазети з платіжної безпеки “Бережись монстрів-шахраїв.

Для проведення виховної справи до Дня безпечного Інтернету було використано матеріали на тему платіжної безпеки, розроблені експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству.

Класний керівник 5-Б класу                Оксана ПЕТРОВА