НУШ В ДІЇ: МАТЕМАТИЧНИЙ ВОРКШОП У 6 КЛАСІ

Концепція «Нова українська школа» вимагає від педагогічних працівників нових підходів у викладанні навчальних дисциплін. Не винятком є і математика, що передбачає формування в учнів математичних та інших ключових компетентностей.

Нетрадиційний підхід у викладанні математики дозволяє якісніше реалізовувати державний стандарт повної загальної середньої освіти. Саме із цією метою у 6-В класі Новоселицького ліцею №1 відбувся математичний воркшоп на тему «Прямокутний паралелепіпед. Куб» (вчитель Аліна КОВДРИШ).

Завдяки цікавій формі уроку педагогу вдалося досягнути очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності, а саме: сформувати в учнів уявлення про прямокутний паралелепіпед та його елементи, про куб як  окремий вид прямокутного паралелепіпеда; розвивати просторову уяву; формувати ціннісне ставлення до людей, пам’ять, увагу.