День Європи

9 травня Україна разом з ЄС відзначає на державному рівні День Європи. В цей день ми згадуємо про історію європейської інтеграції та, як народи, що свого часу ворогували, зуміли об’єднатися заради спільного майбутнього.  До знаменної дати календаря в 11 класі Новоселицького ліцею №1 було проведено виховну справу у формі подорожі-вікторини «Подорожуємо Європою…» , метою якої було  розширити інформаційне поле учнів про країни Європейського Союзу; підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому,  розширювати знання учнів про європейські країни, традиції, звичаї;  розвивати творчі здібності;  виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, почуття гордості за свою країну – Україну. Цікаві питання вікторин дали учням змогу пізнати  та згадати історію створення Євросоюзу . Народне прислів’я говорить: «Гарний сусід – найближчий родич». Україна сьогодні живе у дружбі та розумінні з іншими державами, межує з 7 країнами, чотири з яких є членами Європейського Союзу. Саме партнерські відносини з країнами Європи відіграють для нашої держави велике значення. Ми переконалися сьогодні, що наша держава може з впевненістю просуватися до єдиного європейського простору, бо здатна зробити вагомий внесок у розбудову нової об’єднаної Європи.

Прес центр  11 класу