ДІАГНОСТУВАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ: ДРУГИЙ ЕТАП

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА від 29.09.2023 №01-34/2077 «Про проведення онлайн-тестування» здобувачі освіти 6-В та 9-В класів Новоселицького ліцею №1 взяли участь у повторному моніторинговому дослідженні залишкових результатів навчання та освітніх розривів, викликаних сучасними викликами та повномасштабним російським вторгненням у форматі онлайн-тестування.

Онлайн-тестування проводилося протягом 21-22 травня. Результати діагностування показали гарний рівень підготовки учнів. Так, з української -мови  учні 6-В (Ірина ГРЕЧАНА) класу склали тестування із середнім результатом 10,9, учні 9-В (вчитель Уляна ЖИТАРЮК) – із середнім результатом 10,4. З математики (вчитель Аліна КОВДРИШ) учні 6-В склали тест із середнім результатом 7,6, учні 9-В класу – 7,8.

Вітаємо здобувачів освіти та їх педагогів із гарними результатами!