Мандрівка в країну Права

В рамках декади громадянської освіти  в 2 – А класі Новоселицького  ліцею № 1,  з метою активізації знань учнів з питань захисту прав людини в Україні, проведено виховну справу «Мандрівка в країну Права». Другокласники переглянули відеопрезентацію «Знай свої права», «Міжнародний день прав людини», мультфільми «Колосок»,  «Кінь проти хом՚яка».

Діти залюбки взяли участь у  вікторині «Казкові герої в країні права» й на прикладі героїв казок обговорили, які їхні права порушені та, які обов’язки вони мали.

Також учні зустрілися з соціальним педагогом ліцею Саукою К. В., яка ознайомила їх з правами дітей, порадила до кого звернутися у разі порушення їхніх прав. Біля шкільного стенду «Закон і право» школярі закріпили отримані знання.

Проведені заходи підвищують зацікавленість учнів та вчать застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Класний керівник Галина Горбатюк