ЛІТНІЙ КЛУБ «МИ ВДОМА – В УКРАЇНІ». ДЕНЬ ШОСТИЙ

Шостий день клубної зміни «Посмішка», що діє в Новоселицькому ліцеї №1 пройшов під гаслом «Ні конфлікту!». У цей день діти  дізналися про поняття «конфлікт».

Про модель розв’язання конфліктів розповіла практичний психолог ліцею Унгурян Ірина, яка пояснила дітям, що конфліктів не потрібно боятися чи ігнорувати. Їх треба вчитися розв’язувати, залучати у процес обговорення всіх учасників конфліктної ситуації. Було виконано декілька  практичних вправ на вирішення різних видів конфлікту.

Протягом табірного дня діти брали участь у різноманітних спортивних активностях, іграх, змаганнях, розвивали творчість та креативність.

Завершили день активністю, яка навчила дітей виражати свої емоції – сміхотерапією «Шалені кривляки». У вигляді гри діти зрозуміли, що одну й ту ж емоцію кожна людина може переживати і виражати по-різному.

#DECIDESummerClubs

#Ми_вдома_в_Україні