Заняття з елементами тренінгу «Безконфліктне спілкування»

Соціальний педагог провела заняття з елементами тренінгу на тему «Безконфліктне спілкування», основною метою якого було навчити учнів поважати одне одного, а також засвоїти правила безконфліктного спілкування та виходу з конфліктних ситуацій. Учасниками заходу стали 10-класники, які активно брали участь у навчальному процесі.

Під час заняття учні дізналися про різноманітні причини та наслідки конфліктів, а також про способи їх вирішення та уникнення. Вони об’єдналися в групи, щоб на практиці застосувати набуті знання та знайти ефективні шляхи вирішення конфліктів. Крім того, було проведено діагностику «Виявлення рівня комунікабельності», що допомогло кожному учаснику краще усвідомити свої комунікативні навички.

Наприкінці заняття учні отримали рекомендації щодо безконфліктного спілкування. Це допоможе їм у подальшій взаємодії з оточуючими та сприятиме створенню здорового психологічного клімату в колективі.

Класний керівник                     Блейбер С.О.