НУШ В ДІЇ: ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ

Тему «Відсоткові розрахунки» в шкільному курсі математики вважають одною з найскладніших тем. Хоча відсотки учні можуть легко засвоїти та застосувати у житті, а практичні завдання ще більше зацікавлюють та стимулюють школярів.

Саме з цією метою учні 6-Б класу Новоселицького ліцею №1 (вчитель Аліна КОВДРИШ) розпочали проєкт з математики.

Ознайомившись із теоретичним матеріалом діти здійснюють власні дослідження, за результатами яких готують презентаційні матеріали, які зовсім скоро представлять під час презентації проєкту.

В ході проєктного дослідження здобувачі освіти, за допомогою застосування практичних навичок, поглиблять знання про відсотки, ознайомляться з деякими видами задач на відсоткові розрахунки, розвиватимуть вміння аналізувати умову задачі, формуватимуть вміння складати пропорцію за умовою задачі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.