#НПВБуковини2024
6 грудня у Новоселицькому ліцеї №1 відзначають День Збройних сил України. До цього свята викладачі Захисту України – Дисар Яна Валентинівна, Горбатюк Василь Троянович, а також керівник Куреня Дисар Антон Станіславович – організували змагання серед учнів 10-11 класів.
Захід мав на меті не лише вшанувати наших захисників, а й підвищити рівень військово-патріотичного виховання молоді. Учні змагалися у таких дисциплінах:
Стрільба з пневматичної гвинтівки – точність і зосередженість стали ключем до успіху.
Неповне збирання та розбирання АК-47 – учасники демонстрували знання будови зброї та спритність у її складанні.
Надання домедичної допомоги – конкурсанти практикували навички, які можуть врятувати життя.
Спортивні змагання – сила, витривалість і швидкість були перевірені у віджиманнях і підніманні тулуба.
Змагання пройшли у дружній та наполегливій атмосфері. Учні мали змогу проявити свої фізичні та інтелектуальні здібності, а також відчути гордість за свою країну та її захисників.
Такі заходи вкотре доводять, що молодь активно цікавиться захистом України та готова переймати важливі навички для зміцнення обороноздатності нашої держави.
Антон ДИСАР
🔵ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ🟠:
«Наші вчителі — справжні творці майбутнього, які щодня дарують дітям знання, натхнення та віру в себ...
5 Березня, 2026Тверезість — вибір успішних: шкідливі наслідки вживання алкоголю
5 Березня, 2026Поговоримо відверто про шкідливі звички
4 Березня, 2026Ілюзія свободи чи пастка залежності?
4 Березня, 2026Хто молодці? Ми – молодці!
4 Березня, 2026Переглядів: 1

