Літо, літо золоте
Випиває роси
Та з пшениченьки плете
Україні коси.
Вже третій день пришкільний табір «Усмішка» продовжує роботу. Сьогодні дітки за розкладом на шикуванні пригадали чому навчились минулого дня, повторили правила поведінки та ознайомились з розкладом на день.
Після – провели руханку з Андрієм БОВТОМ, інструктором з фізкультури, де кожен зміг розім’ятись та зарядитись енергією на день.
Далі у загонах долучились до акції пам’яті кожної безневинної дитини – жертви агресії рф проти України «Голоси дітей». У цей день вся Україна вшановує пам’ять маленьких українців, які загинули внаслідок збройної агресії росії. Дітки табору підготували дзвіночки – як символ загиблих – та підвісили на дерева у пам’ять про невинно вбитих.
Також у цей день вихованці мали змогу відвідати міську дитячу бібліотеку, де на них з радістю чекали казкові персонажі, які запропонували переглянути мультик про гігієну догляду за зубами до Всесвітнього дня боротьби з карієсом.
Вихованці також мали змогу ознайомитись з тематичною літературою про якісний догляд за зубками. Отримані навички мали змогу закріпити і наочно побачити у стоматологічній клініці «Smile Center». Там їх радо зустріли та ознайомили з сучасними технологіями догляду за зубчиками.
Протягом дня, в межах діяльності клубів за інтересами, діти також працювали над освітніми втратами, вдосконалюючи свої читацькі та інші освітні компетентності.
🔵ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ🟠:
10-ТИКЛАСНИКИ ЛІЦЕЮ №3 НАВЧАЛИСЯ В ОСЕРЕДКУ
6 Лютого, 2026НУШвДІЇ: ХМАРНА ЛАБОРАТОРІЯ. ДОСЛІДЖУЄМО НЕБО ВЛАСНОРУЧ
5 Лютого, 2026Основні поради безпеки в інтернеті
4 Лютого, 2026Ось основні поради, які допоможуть вам забезпечити безпеку дитини в цифровому світі:
4 Лютого, 2026"Кібербезпека як професія майбутнього: актуальність, навички та кар'єрні можливості"
4 Лютого, 2026Переглядів: 0

























