До Всесвітнього дня туризму у 3-Б класі Новоселицького ліцею №1 було проведено пізнавальний виховний захід на тему: «Віртуальна подорож по Україні – WELCOME TO UKRAINE». Метою заходу стало ознайомлення дітей з унікальними куточками нашої держави, розвиток інтересу до подорожей та виховання любові до рідного краю.
Учні вирушили у цікаву мандрівку мальовничими містами та визначними місцями України. Діти дізналися багато нового про Карпати, Київ, Львів, Одесу, Чорне та Азовське моря, озеро Синевир, Софійський собор та інші перлини нашої країни. Під час віртуальної подорожі школярі виконували інтерактивні завдання, відгадували загадки, брали участь у вікторинах та ділилися власними враженнями від подорожей з батьками.
Захід пройшов у дружній, веселій та пізнавальній атмосфері. Діти зробили висновок, що Україна – надзвичайно красива, багата історією та культурою держава, і кожен українець може пишатися своїм рідним краєм.
Такі подорожі розширюють кругозір школярів, спонукають до цікавості та любові до Батьківщини, а також вчать цінувати культурні й природні багатства України.
Класний керівник 3-Б класу: Оксана Сірякова
🔵ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ🟠:
INCOGNITO. ТАЄМНА МЕРЕЖА ДЛЯ ПОРЯТУНКУ УКРАЇНИ І ЗАХИСТУ ЄВРОПИ
7 Листопада, 2025МАМАЛИГІВСЬКІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ НАВИЧКИ ІЗ ЗАХИСТУ БАТЬКІВЩИНИ
7 Листопада, 2025Кожна дитина неповторна й унікальна. Якщо створити умови для її розвитку, в дитині неодмінно відкри...
7 Листопада, 2025«Будь помітний на дорозі!»
7 Листопада, 2025Будь помітним на дорозі!
6 Листопада, 2025Переглядів: 6

