В осередку з вивчення предмету “Захист України”, що діє на базі Новоселицького ліцею №1 навчалися здобувачі освіти 10-11 класів Подвірненського ліцею.
Так, з 20 по 24 жовтня здобувачі освіти опановували теоретичні та практичні навички відповідно до нової Модельної навчальної програми «Захист України. Інтегрований курс».
Відповідно до зазначеної програми здобувачі освіти 10 класу частково подолали такі навчальні модулі як «Основи національної безпеки та оборони України», «Основи управління та планування», «Озброєння та військова техніка. Стрілецька підготовка», «Основи дій, комунікації та взаємодії в бою», «Орієнтування на місцевості та інженерна фортифікація», «Домедична допомога в умовах бою», а одинадцятикласники – такі модулі як «Військові технології та їхній розвиток», «Стрілецька підготовка, основи дій та взаємодії в бою», «Інформаційна війна», «Домедична допомога в умовах бою», «Цивільне населення в кризових умовах», «Планую майбутнє: особиста роль в обороні України».
🔵ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ🟠:
НУШВДІЇ: МОДЕЛЮЄМО АТОМИ ХІМІЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
23 Жовтня, 2025НУШ В ДІЇ: УРОК ВИРАЗНОГО ЧИТАННЯ ТА ІНСЦЕНІЗАЦІЇ БАЙОК У 6-Б КЛАСІ НА УРОЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
22 Жовтня, 2025«Мова як національний інструмент єдності та ідентичності» - обласні педагогічні читання
22 Жовтня, 2025ЧЕРГОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ В ОСЕРЕДКУ "ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"
17 Жовтня, 2025РЕВОЛЮЦІЯ НА ГРАНІТІ: 35 РОКІВ ПОТОМУ
17 Жовтня, 2025Переглядів: 52


































Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.