«Європейська культура очима української молоді»

#Декадагромадянськоїосвіти2026        #УНГІБуковини2026

У межах декади громадянської освіти  було організовано обговорення теми «Європейська культура очима української молоді». Метою заходу стало формування в учнів розуміння спільних цінностей України та європейських країн, а також усвідомлення ролі нашої держави в європейському просторі.

   Під час заходу учні обговорили поняття європейських цінностей: демократію, свободу, права людини, толерантність та верховенство права. Було наведено приклади інтеграції України до європейської спільноти, культурні та історичні зв’язки з країнами Європи. У процесі роботи учні висловлювали власні думки, ділилися баченням майбутнього України як європейської держави. Результатом спільної діяльності стало виготовлення стіннівки  «Україна – держава європейська», де учні відобразили символи, цінності та прагнення України до європейського розвитку.

   Захід сприяв розвитку громадянської свідомості учнів, розширенню їх знань про європейські цінності та місце України в Європі. Створена стіннівка стала наочним результатом роботи, що відображає активну позицію молоді та її прагнення до європейського майбутнього України.

            Класний керівник            Блейбер С. О.

Поділитися публікацією:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.