
Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.) у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875 рр.). Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.
Головна ідея цього свята – привернути увагу до книг і підвищення інтересу до читання, яке підкреслює величезне значення книги у духовному й інтелектуальному розвитку нових поколінь .
З нагоди цього свята учні 4-А класу переглянули відеопрезентацію “З КНИГОЮ ЖИТИ– З ДОБРОМ ДРУЖИТИ”, яка повела юних читачів у чарівний книжковий дивосвіт. Віртуальний книжковий калейдоскоп читацьких вподобань “Прочитав сам – раджу вам!”, ознайомив учнів з представленими Топ-5 дитячими книгами, які так дітям подобаються. А четвертокласники: Устінова Катя, Лунгу Ліна, Цегельник Саша та Катя, Тринту Аріна, Макарець Настя, Ванзяк Анна, Горбатюк Ярослав представили створені ними буктрейлери – реклами своїх найулюбленіших книг, які оцінила шкільний бібліотекар Луник В.Д.
Класний керівник: Горбатюк Г.О.
Шкільний бібліотекар: Луник В.Д
🔵ЗАПРОШУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ🟠:
Толерантність — це не лише слово, а щоденні вчинки, які змінюють світ на краще
3 Грудня, 2025Квіти пам’яті: герої, що живуть у серці України
3 Грудня, 2025Круглий стіл «Запобігання булінгу в інклюзивній школі: алгоритми і методи соціально -психологічної ...
3 Грудня, 2025Інформаційна година «Протидія торгівлі людьми»
3 Грудня, 20256 грудня – Вшанування пам'яті студенток розстріляних у Монреалі
3 Грудня, 2025Переглядів: 0
