Чернiвецький музей авiацiї та космонавтики

Учні 2-Б класу  Новоселицького ліцею №1  здійснили  віртуальну екскурсію до Чернiвецького  музею  авiацiї та космонавтики. Метою такої  екскурсії  було ознайомити дітей з  історією і досягненнями цієї галузі. Школярі переглянули цікаве відео. Віртуально  відвідали експозицію, яка висвітлює історію авіації ,повітроплавання, літаючих апаратів, що представляють весь шлях розвитку авіації. Побачили безліч моделей літаків. Всі моделі є точними копіями історичних літаючих апаратів.

Також діти переглянули експозицію  присвячену космічним дослідженням. Другокласники побачили моделі перших штучних супутників та ракет. Ознайомилися з  експозицією  яка присвячена першому льотчику-космонавту незалежної України -Леоніду Каденюку.

По закінченні  віртуальної подорожі  другокласники продемонстрували свої  власні,  сконструйовані літальні апарати.

Класний керівник  :  Людмила Кодряну.