«Україна – країна нескорених»

Збережемо гідність і свободу

всього українського народу

Сьогодні, 21 листопада 2022 року, згідно до виховного тижня Новоселицького ліцею №1 для учнів 4-Б класу було проведено виховну справу, щодо відзначення Дня Гідності і Свободи.

Під час цієї виховної справи на тему: «Україна-країна нескорених» четвертокласники ознайомились із трагічною сторінкою нашої історії, почули про революцію гідності, згадали хвилиною мовчання героїв АТО та небесну сотню. Такі бесіди з учнями розвивають  пізнавальну активність та емоційну сферу: співпереживання за долю української армії, плекання почуття поваги,  виховують  моральні чесноти та справжні риси українського характеру, такі як: мужність, наполегливість, цілеспрямованість, нескореність та плекають почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм.

Адже сьогодні, як ніколи, діти відчувають особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття.

Класний керівник 4-Б класу: Сірякова О.В.