Сила та мужність нашої країни

Побажати хочу я
Щастя, миру та добра!
Служба, щоб легка була,
Без війни, напруги, зла,
Ми пишаємося Вами
Українськими синами
Ви – це доблесть та відвага,
Всім сержантам сьогодні слава!

З метою святкування Дня Сержанта ЗСУ, ознайомлення учнів із славними традиціями українського війська, виховання почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини, для учнів 8-Б класу була проведена виховна справа на тему: «Сила та мужність нашої країни». Для восьмикласників була організована зустріч з Головним сержантом роти нашого військкомата О. Галаком.

Щиро й відверто, з великою гордістю  Олександр розповів учням про службу, про участь у бойових діях, про величезну відповідальність наших вояків перед країною. Військовий розповів про свої нелегкі будні. А також, що потрібно для того, щоб стати сержантом. Діти із захопленням слухали, співпереживали і пишалися!

Бажаємо нашим захисникам міцного козацького здоров’я, сил, витримки,  незгасимого оптимізму та сумлінного виконання своїх службових обов’язків!

Класний керівник 8-Б класу: Р.Г. Одажіу